REDAKTØR OG DAGLIG LEDER:

Per Roar Bekken

mob: 410 24 595

e-post: perroar@opp.no

REDAKSJONEN:

Per Ole Aalberg, redaksjonssjef

mob: 995 80 797

e-post: perole@opp.no

Morgan Frelsøy, journalist

mob: 908 48 848

e-post: morgan@opp.no

Randi Grete Kalseth-Iversen, journalist

mob: 450 50 440

e-post: randi@opp.no

Gina Hindseth, journalist

mob: 480 85 522

e-post: gina@opp.no

Jan Inge Flå, journalist

Mob: 995 96 966

e-post: janinge@opp.no

MARKEDSSJEF:

Laila Reitan, markedssjef

mob: 913 59 885

e-post: laila@opp.no

Hilde Rislien, markedsrådgiver

Mob: 913 59 885

e-post: hilde@opp.no

KONTORMEDARBEIDERE

Benthe Bråthen Jære

mob: 458 61 250

epost: benthe@opp.no

Stein Mellemseter

mob: 970 79 041

e-post: stein@opp.no