RENNEBU: Roger Størseth fra Lånke ble stevnevinner med 247 poeng.

Fra arrangørlaget var det mange som hevdet seg i toppen i sine klasser. Lars Haugset vant juniorklassen med 248 poeng, Inge Skamfer vant V65 med 246 poeng, og Bjørn Trøite vant V55 med 242 poeng.

Audun Faber Næverdal kom på andreplass i rekrutt med 247 poeng.

Resultat

Mesterskap: Klasse 3-5: 1. Roger Størseth, Lånke 247, 2. Edvin Aamot, Orkla 246, 3. Magnus Wohlen, Trondhjems 244, 4. Otte Hårstad, Rennebu 244, 5. Esten Skårild, Hemne 243

Hovedskyting: Klasse ASP: 1. Håkon Halseth, Rennebu 212, 2. Indre Halseth, Rennebu 219, 3. Iver Skamfer Bjerkås, Rennebu 206, 4. Knut Ivar Belsvik, Innset 219, 5. Kristoffer Ness, Nora 225, 6. Lene Solbu, Orkla 205, 7. Martin Skamfer Bjerkås, Rennebu 195, 8. Mathias Halseth, Rennebu 190, 9. Sigrid Belsvik, Innset 230

Klasse R: 1. Vebjørn Trøan Lillebo, Tynset 249, 2. Audun Faber Næverdal, Rennebu 247, 3. Camilla Lystad Berg, Orkla 244, 4. Håkon Gravem Isaksen, Sunndal 242, 5. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 238, 6. Andreas Lystad Svorkdal, Orkla 237, 7. Anders Vinsnesbakk, Innset 208

Klasse ER: 1. Erlend Ytterhaug Ryen, Narjord 250, 2. Einar Westum, Tynset 249, 3. Anja N Rønningsgrind, Byneset 248, 4. Brage Husby Foss, Bæverdalen 247, 5. Espen Fævelen, Årvågsfjord 244, 6. Even Aaen, Tynset 244, 7. Kevin Øyan, Opdal 241, 8. Vegard Lillebudal, Budal 241, 9. Torgeir Graneng, Fåset 241, 10. Mari Grue, Dalsbygda 238, 11. Vidar Lysevold, Singsås 238, 12. Katrine Ness, Nora 229, 13. Halstein Meli, Nora 228

Klasse J: 1. Lars Haugset, Rennebu 248, 2. Ola Vinsnesbakk, Innset 245, 3. Marius Vollan Elshaug, Sunndal 244, 4. Nina Sagmyr, Sørfjorden 242, 5. Mats Røsbjørgen, Flå 240, 6. Elin Grue, Dalsbygda 239, 7. Stian Sneve, Opdal 232, 8. Erland Haugen, Røros 230, 9. Vegard Aasheim Storsve, Vingelen 230, 10. Ida Løseth, Flå 229, 11. Martin Lundemo, Flå 228

Klasse V65: 1. Inge Skamfer, Rennebu 246, 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 246, 3. Bjørn Haugerud, Rennebu 246, 4. Ludvik Gravem, Sunndal 245, 5. Sivert A. Hårstad, Rennebu 244, 6. Ola Bjerkås, Rennebu 242, 7. Asbjørn Sølberg, Meldal 237, 8. Kjell Stenbro, Rindal 229

Klasse V73: 1. Even Kjøsen, Meldal 248, 2. John Kristen Ness, Nora 246, 3. Even Stene, Meldal 245, 4. Jon Helgetun, Rindal 244, 5. Jostein Kristoffersen, Rennebu 241, 6. Lars H. Gavem, Sunndal 238, 7. Arvid Fiksdal, Sørfjorden 237

Klasse 1: 1. Magne Skårild, Hemne 247, 2. Therese Pettersen, Tysse 241, 3. John Anders Sugarden, Rennebu 234

Klasse 2: 1. Paal Nordland, Nidaros 243, 2. Ingvar M. Høye, Øvre Rendal 239, 3. Atle Lyngen, Flå 238, 4. Jan Petter Løseth, Flå 236, 5. Even Nerland, Rindal 229, 6. Bjørn Haugset, Rennebu 226, 7. Petter Bolme, Rindal 224

Klasse 3: 1. Rune S. Fosseide, Rindal 236, 2. Pål Vegard Nystuen, Tynset 235, 3. Frode Foss, Bæverdalen 233, 4. Alf Erik Bolme, Rindal 231, 5. Mads Lysevold, Singsås 230, 6. Jens Olav Dragset, Soknedal 230, 7. Gunnar Hjelen, Årvågsfjord 230, 8. Trond Brage Kosberg, Rennebu 227, 9. Stian Halland, Rennebu 226, 10. Magnar E Dørum, Midtbygden 224, 11. Idar Presthus, Rennebu 218, 12. Eirin Faber Næverdal, Rennebu 207

Klasse 4: 1. Tron Arne Gavem, Sunndal 239, 2. Annette Odden, Rennebu 237, 3. Trond Nordvik, Tysse 236, 4. Sigrid Faber Næverdal, Rennebu 235, 5. Roy Haugsnes, Årvågsfjord 234, 6. Sissel B Duaas, Orkla 233, 7. Arnfinn Berdal, Rindal 231, 8. Hans Morten Haugen, Røros 230, 9. Olav Gravem, Sunndal 230, 10. Anita Jære, Rennebu 228, 11. Tor Even Dahl, Klæbu 226, 12. Pål Rønningsgrind, Byneset 222, 13. Einar Fævelen, Årvågsfjord 218

Klasse 5: 1. Roger Størseth, Lånke 247, 2. Edvin Aamot, Orkla 246, 3. Magnus Wohlen, Trondhjems 244, 4. Otte Hårstad, Rennebu 244, 5. Esten Skårild, Hemne 243, 6. Pål Stian Lium, Rennebu 242, 7. Ole Martin Døsen, Øvre Rendal 242, 8. Terje Nisja, Sunndal 242, 9. Mikkel Voll Stokkli, Rennebu 242, 10. Knut Morten Odden, Rennebu 239, 11. Egil Wikan, Nora 239, 12. Magne Egil Westum, Tynset 239, 13. Bjarne Muri, Fana 239, 14. Bernt Olav Aune, Hemne 238, 15. Mona Isene, Rennebu 237, 16. Vegar Stålem, Nora 237, 17. Håvard Ellefsen, Byneset 237, 18. Arild Duaas, Orkla 237, 19. Svein Erik Morseth, Rennebu 237, 20. Birger Meistad, Trondhjems 235, 21. Roger Meås, Orkla 235, 22. Tommy Valstrand, Snillfjord 235, 23. Lars Petter Ven, Hemne 234, 24. Olav Stensås, Soknedal 232, 25. Per Kåre Lyngen, Flå 232

Klasse V55: 1. Bjørn Trøite, Rennebu 242, 2. Bjarne By, Trondhjems 242, 3. Hans Sollid, Alvdal 242, 4. Kjell Ivar How, Budal 241, 5. Svein Dalsegg, Meldal 241, 6. Idar Moseng, Nora 240, 7. Odd M. Horvli, Opdal 237, 8. Gunvald Nisja, Sunndal 237, 9. Steinar Løseth, Rindal 237, 10. Torbjørn Halvorsen, Øvre Rendal 236, 11. Egil Rolandsen, Budal 235, 12. Lars Halland, Rennebu 235, 13. Kai Eskelund, Flå 228